Görme Engelliler

Söyleşi

Okulumuz son sınıf öğrencilerine yönelik Sosyolog Selman BUCAKLI tarafından söyleşi düzenlendi.

 

Okul Aile Birliği Başkanımız  Müzeyyen AYDEMİR hanımefendinin katkıları ile 28.11.2012 tarihinde okulumuz son sınıf öğrencilerine yönelik Sosyolog Selman BUCAKLI tarafından söyleşi düzenlendi.

Selman BUCAKLI

 

Sosyolog-Eğitim ve Aile Danışmanı Selman BUCAKLI büyük sempati topladığı söyleşi de öğrencilere yaşadıkları stres ortamından uzak durabilmeleri, yakın ve uzak çevrelerinden gelen ikaz, yönlendirmelere çok fazla takılmadan, kendi hedeflerini gerçekleştirmeleri yönünde çok samimi içten söyleşi yaptı.

 

Selman BUCAKLI

 

Öğrencilerin sınav stresi  yaşadıkları bu dönemde, çevreleri ile pozitif ilişkiler içerisinde olmalarının  öneminden bahsetti. Selman BUCAKLI mükemmeli yakalamanın uzun süreli alışkanlıklarımızın pekişmesi ile olduğunu söyleyerek zaman zaman kendi yaşantısından da örnekler verdi Öğrencilerin yaşadığı duyguları, öğrencilerimizi de söyleşiye katması ,öğrencilerimiz tarafından samimi  bir şeklide dinlenmesi sağlandı.

 

Selman BUCAKLI

 

Öğrencilerin sınav stresi  yaşadıkları bu dönemde, çevreleri ile pozitif ilişkiler içerisinde olmalarının  öneminden bahsetti. Selman BUCAKLI mükemmeli yakalamanın uzun süreli alışkanlıklarımızın pekişmesi ile olduğunu söyleyerek zaman zaman kendi yaşantısından da örnekler verdi Öğrencilerin yaşadığı duyguları ,öğrencilerimizi de söyleşiye katması, öğrencilerimiz tarafından samimi  bir şeklide dinlenmesi sağlandı.

Söyleşi sonrası sayın Selman Bucaklı öğrencilerimizden gelen soruları  içtenlikle cevapladı.

Daha sonra öğrencilerimiz tarafından söyleşiye katılan sayın Selman Bucaklıya çiçek vererek teşekkür ettiler.

Söyleşiyi  gerçekleştirmek  için yaptığı gayretlerden dolayı  Okulumuz aile birliği başkanı Müzeyyen AYDEMİR’e  ,okulumuza gelerek öğrencilerimizle yaptığı sohbetten dolayı Sosyolog  Eğitim ve Aile Danışmanı Selman BUCAKLI ‘ya teşekkür ederiz

 

 

Selman BUCAKLI